
Бур SDS PLUS S4 QUADRO 14x210мм INTERTOOL SDQ-1421
60 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: SDQ-1421
+380 (98) 540-41-26
- +380 (99) 554-34-55
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SDQ-1421
| Тип кріплення | SDS Plus |
|---|---|
| Діаметр бура | 14 мм |
| Довжина бура | 210 мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Вага | 0,130 кг |
| Об'єм | 0,000120 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.130 кг |
| Діаметр бура | 14 мм |
| Довжина бура | 210 мм |
| Обсяг | 0.00012 м. куб |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип кріплення | SDS Plus |
- Ціна: 60 ₴

