
Бур SDS PLUS S4 QUADRO 18x800мм INTERTOOL SDQ-1880
268 ₴
- В наявності
- Код: SDQ-1880
+380 (98) 540-41-26
- +380 (99) 554-34-55
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SDQ-1880
| Тип кріплення | SDS Plus |
|---|---|
| Діаметр бура | 18 мм |
| Довжина бура | 800 мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Вага | 0,887 кг |
| Об'єм | 0,000524 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.887 кг |
| Діаметр бура | 18 мм |
| Довжина бура | 800 мм |
| Обсяг | 0.000524 м. куб |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип кріплення | SDS Plus |
- Ціна: 268 ₴

