Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SDQ-2680
| Тип кріплення | SDS Plus |
|---|---|
| Діаметр бура | 26 мм |
| Довжина бура | 800 мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Вага | 2,007 кг |
| Об'єм | 0,001110 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.007 кг |
| Діаметр бура | 26 мм |
| Довжина бура | 800 мм |
| Обсяг | 0.00111 м. куб |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип кріплення | SDS Plus |
- Ціна: 365 ₴


