Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SDQ-2860
| Тип кріплення | SDS Plus |
|---|---|
| Діаметр бура | 28 мм |
| Довжина бура | 600 мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Вага | 1,796 кг |
| Об'єм | 0,000957 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.796 кг |
| Діаметр бура | 28 мм |
| Довжина бура | 600 мм |
| Обсяг | 0.000957 м. куб |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип кріплення | SDS Plus |
- Ціна: 307 ₴


