Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SDQ-30100
| Тип кріплення | SDS Plus |
|---|---|
| Діаметр бура | 30 мм |
| Довжина бура | 1000 мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Вага | 3,380 кг |
| Об'єм | 0,001971 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.380 кг |
| Діаметр бура | 30 мм |
| Довжина бура | 1000 мм |
| Обсяг | 0.001971 м. куб |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип кріплення | SDS Plus |
- Ціна: 605 ₴


