Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SDQ-30120
| Тип кріплення | SDS Plus |
|---|---|
| Діаметр бура | 30 мм |
| Довжина бура | 1200 мм |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Вага | 4,014 кг |
| Об'єм | 0,002323 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.014 кг |
| Діаметр бура | 30 мм |
| Довжина бура | 1200 мм |
| Обсяг | 0.002323 м. куб |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип кріплення | SDS Plus |
- Ціна: 695 ₴


