Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SP-0156W
| Розмір | 14" |
|---|---|
| Довжина: | 35 см |
| Матеріал | спилок класу А/В |
| Товщина шкіри | 1,1 мм |
| Інше | суцільна долоня, обробка олією, підкладка по всій довжині |
| Вага | 11,000 кг |
| Об'єм | 0,067932 куб.м |
ОПИС
Рукавички робочі та садові No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Довжина | 35 см |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Спилок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 0.067932 м. куб |
| Вага | 16 кг |
| Інше | цілісна долоню, обробка маслом, підкладка по всій довжині |
| Товщина шкіри | 1.1 р/пара |
- Ціна: 6 325 ₴


