Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ ST-6008
| Зернистість | K80 |
|---|---|
| Діаметр диска | 125 мм |
| Діаметр отвору | 22 мм |
| Вага | 0,025 кг |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.025 кг |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 22 мм |
| Зернистість | К80 |
- Ціна: 8 ₴


