Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SW-4046
| Діаметр свердла | 40 мм |
|---|---|
| Довжина свердла | 460 мм |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Вага | 1,100 кг |
| Об'єм | 0,000587 куб.м |
ОПИС
Бури та свердла No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.100 кг |
| Діаметр свердла | 40 мм |
| Діаметр хвостовика | 12 мм |
| Довжина свердла | 460 мм |
| Обсяг | 0.000587 м. куб |
- Ціна: 660 ₴


