
Свердло для дерева black 6x300 мм INTERTOOL SWB-0630
35 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: SWB-0630
+380 (98) 540-41-26
- +380 (99) 554-34-55
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ SWB-0630
| Тип | сверло |
|---|---|
| Довжина свердла | 300 мм |
| Діаметр свердла | 6 мм |
| Вага | 0,056 кг |
| Об'єм | 0,000062 куб.м |
ОПИС
Бури та свердла No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип | Свердло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.050 кг |
| Діаметр свердла | 6 мм |
| Довжина свердла | 300 мм |
- Ціна: 35 ₴

