Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ UT-3025
| Розміри | 250*16*23 мм |
|---|---|
| Матеріал руків'я | гума |
| Вага | 0,459 кг |
| Об'єм | 0,000599 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.5 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | Резина |
| Обсяг | 0.000726 м. куб |
- Ціна: 109 ₴


