Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ UT-3035
| Розміри | 350*19*25 мм |
|---|---|
| Матеріал руків'я | гума |
| Вага | 0,843 кг |
| Об'єм | 0,000679 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.843 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | Резина |
| Обсяг | 0.000679 м. куб |
- Ціна: 113 ₴


