
Зубило для каменю 400*19*25 мм INTERTOOL UT-3040
120 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: UT-3040
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ UT-3040
| Розміри | 400*19*25 мм |
|---|---|
| Матеріал руків'я | гума |
| Вага | 1,000 кг |
| Об'єм | 0,001092 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 1 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | Резина |
| Обсяг | 0.001092 м. куб |
- Ціна: 120 ₴

