
Зубило для каменю з ручкою зі скловолокна TPR 300*16*23 мм INTERTOOL UT-3130
122 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: UT-3130
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ UT-3130
| Розміри | 300*16*23 мм |
|---|---|
| Матеріал руків'я | скловолокно, гума |
| Вага | 0,600 кг |
| Об'єм | 0,001143 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | скловолокно, резина |
| Обсяг | 0.001143 м. куб |
- Ціна: 122 ₴

