
Зубило для каменю з ручкою зі скловолокна TPR 350*19*25 мм INTERTOOL UT-3135
219 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: UT-3135
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ UT-3135
| Розміри | 350*19*25 мм |
|---|---|
| Матеріал руків'я | скловолокно, гума |
| Вага | 0,919 кг |
| Об'єм | 0,001430 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.919 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | скловолокно, резина |
| Обсяг | 0.00143 м. куб |
- Ціна: 219 ₴

