
Ручка з храповим механізмом для викруткових насадок із комплектом насадок 10 од Cr-V INTERTOOL VT-0105
103 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: VT-0105
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ VT-0105
| Тип | реверсивна з храповим механізмом |
|---|---|
| Тип насадок | SL: 5 мм, 6 мм; PH1, PH2, PH3; PZ1, PZ2, PZ3; T20, T30 |
| Кількість в пачці | 10 ед. |
| Вага | 0,153 кг |
| Об'єм | 0,000326 куб.м |
ОПИС
Викрутки No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.153 кг |
| Кількість в упаковці | 10 од |
| Обсяг | 0.000326 м. куб |
| Тип | реверсивна з храповим механізмом |
| Тип насадок | SL: 5 мм, 6 мм; PH1, PH2, PH3; PZ1, PZ2, PZ3; T20, T30 |
- Ціна: 103 ₴



