Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ VT-1026
| Тип | реверсивна |
|---|---|
| Тип насадок | SL, PZ, PH, T |
| Кількість насадок | 26 ед. |
| Головки | 5; 6; 7; 8; 9; 10 мм |
| Вага | 0,667 кг |
| Об'єм | 0,002405 куб.м |
ОПИС
Комплектація:
Біти:
PZ: PZ1, PZ2, PZ3,
SL: SL3, SL4, SL5, SL6, SL7,
РН: РН0, РН1, РН2, РН3,
ТORX: T10, Т15, Т20, Т25, Т27, Т30.
Головки: 5, 6, 7, 8, 9, 10 мм.
Викрутки No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.667 кг |
| Кількість насадок | 26 од |
| Обсяг | 0.002405 м. куб |
| Тип | реверсивна |
| Тип насадок | SL, PZ, PH, T |
- Ціна: 379 ₴


