
Викрутка з прецизійними насадками 16 од., пластстиковий футляр INTERTOOL VT-2016
221 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: VT-2016
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ VT-2016
| Тип | прецизійні насадки |
|---|---|
| Тип насадок | SL: 1,5 мм, 2 мм, 2,5 мм, 3 мм; PH000, PH00, PH0, PH1; T6, T7, T8, T9, T10, T15 |
| Кількість в пачці | 16 ед. |
| Вага | 0,150 кг |
| Об'єм | 0,000747 куб.м |
ОПИС
Викрутки No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.229 кг |
| Кількість в упаковці | 16 од |
| Обсяг | 0.000747 м. куб |
| Тип | прецизійні насадки |
| Тип насадок | SL: 1,5 мм, 2 мм, 2,5 мм, 3 мм; PH000, PH00, PH0, PH1; T6, T7, T8, T9, T10, T15 |
- Ціна: 221 ₴

