Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ VT-2107
| Довжина викрутки | 60, 80, 100, 125, 150 мм |
|---|---|
| Тип насадок | SL4; 5,5; 6,5; PH1; PH2 |
| Кількість у наборі | 6 ед. |
| Напруга | 1000 В |
| Тип | діелектричні |
| Вага | 0,554 кг |
| Об'єм | 0,002465 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.554 кг |
| Кількість в наборі | 6 од |
| Напруга | 1000 В |
| Обсяг | 0.002465 м. куб |
| Тип | діелектричні |
| Тип насадок | SL4; 5,5; 6,5; PH1; PH2 |
- Ціна: 325 ₴


