Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ VT-3001
| Тип насадки | SL3 мм |
|---|---|
| Робоча довжина | 75 мм |
| Вага | 0,058 кг |
| Об'єм | 0,000150 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.058 кг |
| Обсяг | 0.00015 м. куб |
| Робоча довжина | 75 мм |
| Тип насадки | SL3 |
- Ціна: 14 ₴


