
Викрутка шліцьова SL5,5x75 мм INTERTOOL VT-3003
25 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: VT-3003
+380 (98) 540-41-26
- +380 (99) 554-34-55
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ VT-3003
| Тип насадки | SL5,5 мм |
|---|---|
| Робоча довжина | 75 мм |
| Вага | 0,088 кг |
| Об'єм | 0,000150 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.088 кг |
| Обсяг | 0.00015 м. куб |
| Робоча довжина | 75 мм |
| Тип насадки | SL5,5 |
- Ціна: 25 ₴

