
Викрутка шліцьова SL8,0x150 мм INTERTOOL VT-3007
48 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: VT-3007
+380 (98) 540-41-26
- +380 (99) 554-34-55
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ VT-3007
| Тип насадки | SL8 мм |
|---|---|
| Робоча довжина | 150 мм |
| Вага | 0,22 кг |
| Об'єм | 0,000448 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.222 кг |
| Обсяг | 0.000448 м. куб |
| Робоча довжина | 150 мм |
| Тип насадки | SL8 |
- Ціна: 48 ₴

