
Викрутка шліцьова SL6 * 300 мм INTERTOOL VT-3118
49 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: VT-3118
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ VT-3118
| Тип насадки | SL6 мм |
|---|---|
| Робоча довжина | 300 мм |
| Вага | 0,158 кг |
| Об'єм | 0,000410 куб.м |
ОПИС
Викрутки No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.158 кг |
| Обсяг | 0.00041 м. куб |
| Робоча довжина | 300 мм |
| Тип насадки | SL6 |
- Ціна: 49 ₴

