
Викрутка ізольована шліцьова 0,8*4 мм, 100 мм, 1000 В INTERTOOL VT-3205
66 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: VT-3205
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ VT-3205
| Тип насадки | SL4 мм |
|---|---|
| Напруга | 1000 В |
| Робоча довжина | 100 мм |
| Вага | 0,104 кг |
| Об'єм | 0,000334 куб.м |
ОПИС
Викрутки No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.104 кг |
| Напруга | 1000 В |
| Обсяг | 0.000334 м. куб |
| Робоча довжина | 100 мм |
| Тип насадки | SL4 |
- Ціна: 66 ₴

