
Викрутка ізольована PH0 * 60 мм, 1000 В INTERTOOL VT-3210
55 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: VT-3210
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ VT-3210
| Тип насадки | PH0 |
|---|---|
| Напруга | 1000 В |
| Робоча довжина | 60 мм |
| Вага | 0,022 кг |
| Об'єм | 0,000152 куб.м |
ОПИС
Викрутки No1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження в межах проєкту Українська Народна премія 2021 року.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.022 кг |
| Напруга | 1000 В |
| Обсяг | 0.000152 м. куб |
| Робоча довжина | 60 мм |
| Тип насадки | PH0 |
- Ціна: 55 ₴

