
Викрутка ізольована PZ3, 150 мм, 1000 В INTERTOOL VT-3223
72 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: VT-3223
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ VT-3223
| Тип насадки | PZ3 |
|---|---|
| Напруга | 1000 В |
| Робоча довжина | 150 мм |
| Вага | 0,167 кг |
| Об'єм | 0,000239 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.167 кг |
| Напруга | 1000 В |
| Обсяг | 0.000239 м. куб |
| Робоча довжина | 150 мм |
| Тип насадки | PZ3 |
- Ціна: 72 ₴

