
Індикатор напруги двополюсний 220-380 В, 750 мм INTERTOOL VT-4005
82 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: VT-4005
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ VT-4005
| Довжина: | 750 мм |
|---|---|
| Напруга | 220-380 В |
| Вага | 0,100 кг |
| Об'єм | 0,000708 куб.м |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.1 кг |
| Довжина | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 0.000708 м. куб |
- Ціна: 82 ₴

