
Індикатор напруги 6-12-24 В, металевий корпус INTERTOOL VT-4009
67 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: VT-4009
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ VT-4009
| Комплектація | Індикатор напруги, затискач "крокодил", захисний ковпачок. |
|---|---|
| Довжина: | 100 мм |
| Напруга | 6-24 В |
| Вага | 0,050 кг |
| Об'єм | 0,000215 куб.м |
ОПИС
Індикатор напруги INTERTOOL VT-4009 призначений для перевірки наявності напруги в мережі, інструмент дає змогу тестувати електричні ланцюги з напругою живлення від 6 В до 24 В, що робить його особливо корисним в автомобільному господарстві.
Металевий корпус забезпечує високу зносостійкість і довговічність цього індикатора. Невеликий затискач "крокодил" дасть змогу під'єднати індикатор до "нуля" або "землі" у найбільш важкодоступних місцях.
Для найбільшої зручності індикатор напруги INTERTOOL VT-4009 обладнаний металевим ковпачком, що дасть змогу без проблем носити його в кишені.
Інструкція із застосування
- Зніміть захисний ковпачок
- Під'єднайте затискач до заземлення або негативної клеми акумулятора
- Торкніться кінчиком індикатора до металевої частини тестованого пристрою або проткніть кінчиком ізоляцію
- Якщо лампочка загорілася, електричний ланцюг не порушений
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.05 кг |
| Довжина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація | Індикатор напруги, зажим "крокодил", захисний ковпачок. |
| Обсяг | 0.000215 м. куб |
- Ціна: 67 ₴




