ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ WT-0201
| Напруга живлення | 230 В |
|---|---|
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Швидкість обертання | 11000 об/хв |
| Діаметр отвору | 22,2 мм |
| Шпиндель | М14 |
| Діаметр диска | 115 мм |
| Гарантія | 12 мес. |
| Вага | 2,000 кг |
| Об'єм | 0,005226 куб.м |
ОПИС
Кутова шліфувальна машина INTERTOOL STORM WT-0201 — легкий і компактний інструмент напівпрофесійної серії STORM. Завдяки компактним розмірам ідеально підходить для роботи у важкодоступних місцях, обмежених, вузьких просторах. Ця модель може використовуватися для шліфування, полірування, різання, зачищення, обдирання різних поверхонь. Модель STORM WT-0201 найефективніша для виконання різних шліфувальних робіт. Мобільна, маневрена, економна.
Кутова шліфмашина WT-0201 обладнана диском діаметром 115 мм. Це один із найменших розмірів — його переваги наведені вище. Діаметр отвору становить 22,2 мм. Диск закріплюється нарізним кріпленням на шліфдель шліфувальні машини. Тип шпинделя — М14. Кутова шліфувальна машина STORM WT-0201 має потужність 500 Вт. За компактних розмірів «болгарки» цієї потужності цілком досить для виконання широкого спектра робіт. Максимальна швидкість обертання диска становить 11 000 об/хв.
До переваг моделі INTERTOOL STORM WT-0201 також варто віднести можливість встановлення ручки з 2 сторін. Це дає змогу вибрати найзручніше положення для виконання конкретного завдання, а також полегшує роботу лівші з цим інструментом.
На кутову шліфувальну машину STORM WT-0201 діє офіційна гарантія терміном на 12 місяців.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 2 кг |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр диска | 115 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2 мм |
| Напруга живлення | 230 В |
| Обсяг | 0.005226 м. куб |
| Швидкість обертання | 11000 об/хв |
| Шпиндель | М14 |
- Ціна: 521 ₴






