
Шліфмашина кутова, 950 Вт, 125 мм, 0-10000 об./хв, регулювання обертів INTERTOOL WT-0204
818 ₴
- Немає в наявності
- Код: WT-0204
- +380 (93) 554-34-55
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ WT-0204
| Напруга живлення | 230 В |
|---|---|
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Швидкість обертання | 10000 об./хв |
| Діаметр отвору | 22,2 мм |
| Шпиндель | М14 |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Гарантія | 12 мес. |
| Вага | 2,875 кг |
| Об'єм | 0,006719 куб.м |
ОПИС
Кутова шліфувальна машина INTERTOOL WT-0204 призначена для різання, шліфування, зачищення та інших типів оброблення різних поверхонь. Ця модель належить до напівпрофесійної серії STORM і може використовуватися не тільки вдома, але й у майстерні.
Шліфмашина WT-0204 призначена для роботи з диском діаметром 125 мм, це один із найпопулярніших і найпопулярніших розмірів. Диск кріпиться на шпиндель шліфувальної машини за допомогою нарізного з'єднання. Крім того, круг обладнаний спеціальним захисним кожухом. Діаметр отвору становить 22,2 мм.
Кутова шліфувальна машина INTERTOOL WT-0204 має потужність 950 Вт і максимальну швидкість обертів 10 000 об/хв. Важливою перевагою цієї моделі є можливість регулювання швидкості обертання. Так, користувач зможе виставити найбільш відповідну швидкість для виконання конкретного завдання.
Болгарка WT-0204 має ергономічну задню ручку з гумовими вставками, що забезпечує зручний і надійний хват. Крім того, ця модель обладнана бічною ручкою, що забезпечує ще комфортнішу та продуктивнішу роботу зі шліфувальною машиною. Ще одна перевага шліфувальної машини WT-0204 — наявність індикатора зносу щіток.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 2.875 кг |
| Споживана потужність | 950 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр диска | 125 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2 мм |
| Напруга живлення | 230 В |
| Обсяг | 0.006719 м. куб |
| Швидкість обертання | 10000 об/хв |
| Шпиндель | М14 |
- Ціна: 818 ₴










