ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ WT-0205
| Напруга живлення | 230 В |
|---|---|
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Швидкість обертання | 8000 об./хв |
| Діаметр отвору | 22,2 мм |
| Шпиндель | М14 |
| Діаметр диска | 150 мм |
| Гарантія | 12 мес. |
| Вага | 2,750 кг |
| Об'єм | 0,005374 куб.м |
ОПИС
Кутова шліфмашина INTERTOOL STORM WT-0205 призначена для оброблення (різки, зачищення, шліфування тощо) різних поверхонь. Ця «болгарка» орієнтована на напівпрофесійне використання.
Шліфувальна машина STORM WT-0205 має досить високу потужність — 1400 Вт. Її можна використовувати для тривалої безперервної роботи, виконання завдань різного ступеня складності. Швидкість обертання диска становить 8000 об/хв.
Ще одна перевага кутової шліфувальної машини WT-0205 — диск діаметром 150 мм. Цей розмір є універсальним — він дає змогу однаково якісно виконувати як різання, так і шліфування поверхонь. Модель STORM WT-0205 також обладнана захисним кожухом. Варто також зазначити наявність запобіжної кнопки пуску.
Кутова шліфмашина INTERTOOL STORM WT-0205 має додаткову бічну ручку. У цій моделі передбачена можливість встановлення ручки з трьох сторін. Це забезпечує максимально комфортну роботу, зокрема й для лівшів. Ергономічний дизайн корпусу та гумові вставки на основній ручці також підвищують зручність використання цього інструмента.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 2.75 кг |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 місяців |
| Діаметр диска | 150 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 22.2 мм |
| Напруга живлення | 230 В |
| Обсяг | 0.005374 м. куб |
| Швидкість обертання | 8000 об/хв |
| Шпиндель | М14 |
- Ціна: 973 ₴









