
Шурупокрут STORM, 18 В, 2 швидкості, 1200 об./хв, 2 акумулятори, 1 година заряджання INTERTOOL WT-0318
2 282 ₴
- Немає в наявності
- Код: WT-0318
- +380 (93) 554-34-55
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ WT-0318
| Акумулятор | Li-ion |
|---|---|
| Крутний момент | 24 Нм |
| Наявність реверсу | да |
| Час заряджання акумулятора | 1 год |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний діаметр свердління | сталь: 8 мм; дерево: 23 мм |
| Комплектація | Шурупокрут; 2 акумулятори Li-ion; зарядний пристрій; інструкція з експлуатації; кейс. |
| Гарантія | 12 мес. |
| Напруга живлення | 18 В |
| Швидкість обертання | 0-400 0-1200 об/хв |
| Патрон | 0.8-10 мм |
| Ємність акумулятора | 1300 мАч |
| Вага | 3,200 кг |
| Об'єм | 0,013277 куб.м |
ОПИС
Модель шурупокрута STORM WT-0318 вирізняє сучасний та ергономічний дизайн. Для виконання всіляких робіт із різними матеріалами, WT-0318 має регулювання крутного моменту. До того ж з можливістю регулювання частоти обертання, яка встановлюється (залежно від положення перемикача швидкості) 0-400 об./хв і 0-1200 об/хв також можна працювати з різними матеріалами. Таким шурупокрутом можна й ефективно свердлити! А наявність швидкозатискного патрона полегшує процес монтажу свердла або викруткової насадки.
Ручка додатково покрита гумовою накладкою, що максимально комфортно дає змогу оператору обхоплювати колодку та перешкоджає ковзанню рук. У верхній частині корпусу є перемикач, який власне контролює максимальну частоту обертання за допомогою кнопки пуску. Реверс у цій моделі теж є, і ця функція дуже зручна для виконання безлічі робіт. Функція реверсу тут потрібна хоча б тому, що вона виправдовує сама назву інструмента. Адже основне призначення шурупокрута — це не тільки вкручування, але й відкручування деталей кріплення.
Приємним бонусом до купівлі цього інструмента стане додатковий Li-ion акумулятор до шурупокрута WT-0318. Ємність акумулятора становить 1,3 А·год. До комплекту також входить зарядний пристрій, який здатний повністю зарядити акумулятор, що сів за 1 годину.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.2 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | Li-Ion |
| Час заряду акумулятора | 1 год |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ємність акумулятора | 1300 А*год |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Комплектація | Шуруповерт; 2 акумулятора Li-ion; зарядний пристрій; інструкція з експлуатації; кейс. |
| Крутний момент | 24 Нм |
| Максимальний діаметр свердління | сталь: 8 мм; дерево: 23 мм |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга живлення | 18 В |
| Обсяг | 0.013277 м. куб |
- Ціна: 2 282 ₴










