
Шурупокрут STORM, 24 В,2 акумулятора, 1200 мА·год, 1 година заряджання, 2 швидкості 0-500-1400 об/хв. INTERTOOL WT-0324
1 788 ₴
- Немає в наявності
- Код: WT-0324
- +380 (93) 554-34-55
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ WT-0324
| Акумулятор | NiCd |
|---|---|
| Наявність реверсу | да |
| Час заряджання акумулятора | 1 год |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Тип патрона | самозатискний |
| Регулятор моменту | 18+1 Нм |
| Максимальний діаметр свердління | сталь: 10 мм; дерево: 25 мм |
| Гарантія | 12 мес. |
| Напруга живлення | 24 В |
| Швидкість обертання | 0-500 ; 0-1400 об./хв |
| Патрон | 1-10 мм |
| Ємність акумулятора | 1200 мА·год |
| Вага | 8,333 кг |
| Об'єм | 0,022333 куб.м |
ОПИС
Найпотужніший, а це видно навіть за зовнішнім виглядом шурупокрут STORM WT-0324 представлений до вашої уваги. Наявність додаткової бічної ручки говорить нам про схожість шурупокрута з дриллю. Наявність додаткової ручки допомагає користувачеві максимально комфортно працювати шурупокрутом. Ручку можна провертати на 360 град. для зручності.
Тут є самозатискний патрон із діаметром для свердел від 1 до 10 мм. Шурупокрут разом із набором додаткових речей комплектується в пластикову валізу для зручного та комфортного транспортування. Купуючи шурупокрут WT-0324, ви отримуєте ще одну запасну акумуляторну батарею ємністю 1200 мА·год. Ємність батареї живлення становить 1200 мА·год. А час повного заряджання — 1 година.
Для вибору режимів роботи з різними матеріалами пропонуємо використовувати шурупокрут зі встановленням потрібної швидкості та моменту затягування. Момент затягування в цій моделі становить 18+1. Двошвидкісний режим дає змогу оптимально вибирати частоту обертання для роботи з різними типами матеріалів. Перша швидкість забезпечує частоту обертання від 0 до 500 об/хв, а друга швидкість забезпечує частоту обертання від 0 до 1400 об/хв.
Реверс також передбачений. Повзунок для перемикання напрямку руху розміщений над кнопкою пуску. Встановлення повзунка в центральне положення фіксує кнопку пуску від небажаного увімкнення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.333 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | NiCd |
| Час заряду акумулятора | 1 год |
| Гарантія | 12 місяців |
| Ємність акумулятора | 1200 А*год |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Максимальний діаметр свердління | сталь: 10 мм; дерево 25 мм |
| Наявність реверсу | Так |
| Напруга живлення | 24 В |
| Обсяг | 0.022333 м. куб |
| Тип патрона | самозажимних |
- Ціна: 1 788 ₴

