
Бензопила ланцюгова 2.4 кВт, 56 см3, хол. хід 3000 об./хв, ланцюг/шина "Oregon" 45 см, STORM INTERTOOL WT-0645
4 499 ₴
- Немає в наявності
- Код: WT-0645
- +380 (99) 554-34-55
- +380 (93) 554-34-55
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ WT-0645
| Швидкість холостого ходу | 3000 об/хв |
|---|---|
| Кількість ланок | 72 ед. |
| Крок ланцюга | 0.325 " |
| Максимальна швидкість обертів | 8000 об./хв |
| Праймер | Да |
| Система подавання оливи | Автоматична |
| Тип | Бензопила |
| Система запуску двигуна | Ручний витяжний стартер |
| Паливо | Суміш оливи для двотактних двигунів із бензином октановим числом 92. Пропорція 1:25 |
| Тип двигуна | Бензиновий двотактний одноциліндровий повітряного охолодження |
| Об'єм двигуна | 56.5 |
| Потужність | 2.4 кВт |
| Об'єм паливного бака | 550 мл |
| Об'єм оливного бака | 260 мл |
| Шина | 45 см |
| Гарантія | 3 роки |
| Вага | 8,300 кг |
| Об'єм | 0,040500 куб.м |
ОПИС
Бензопила ланцюгова INTERTOOL WT-0645 — багатофункційний, надійний, високоякісний і, що важливо, безпечний інструмент. Вона поєднує в собі міцну конструкцію, малу вагу та стабільну високоефективну роботу. Бензопилу можна використовувати в домашньому господарстві, застосовувати для заготівлі дров і для догляду за садом. Потужність 2,4 кВт (3.3 к.с.), робочий об'єм двигуна 56,5 см3.
Бензопила абсолютно безпечна завдяки інерційному гальму, який миттєво зупиняє ланцюг у разі виникнення відбою, а також завдяки передній захисту для рук. Ручка зроблена з високоміцного матеріалу, її жорсткість унеможливлює деформацію. Бензопила має великий набір аксесуарів — інструменти, захисні окуляри, робочі рукавички. Для того, щоб швидко та із задоволенням виконувати будь-яку вашу роботу, необхідно просто купити бензопилу ТМ INTERTOOL WT-0645.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Крок ланцюга | 0.325" |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 8.3 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 56.5 куб. см |
| Додаткові функції | |
| Праймер | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг | 0.0405 м. куб |
| Потужність | 2.4 Hp/Вт |
| Тип | Бензопила |
| Шина | 45 мм |
| Тип двигуна | Двотактний бензиновий одноциліндровий, повітряного охолодження |
| Паливо | Суміш масла для двотактних двигунів з бензином октановим числом 92. Пропорція 1:25 |
| Гарантія | 3 місяців |
| Обсяг паливного бака | 550 мл |
| Кількість ланок | 72 шт |
| Максимальна швидкість обертів | 8000 об/хв |
| Система запуску двигуна | ручний витяжної стартер |
| Система подачі масла | Автоматична |
| Швидкість холостого ходу | 3000 об/хв |
- Ціна: 4 499 ₴








