ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ LB-0101
| Тип | ручний |
|---|---|
| Кількість режимів | 2 |
| Час автономної роботи | 12 год |
| Кількість діодів | 1 LED 5W+15 SMD |
| Акумулятор | олив'яно-кислотний |
| Ємність акумулятора | 2*800 мАч |
| Дальність освітлення | до 100 м |
| Час заряджання акумулятора | 15 год |
| Вага | 0,550 кг |
| Об'єм | 0,003381 куб.м |
ОПИС


Ручний ліхтар стане незамінним помічником у різних побутових роботах, у туристичних походах, на риболовлі, а також забезпечить якісне освітлення робочого простору майстрам, електрикам та ін. У надзвичайних обставинах також може використовуватися як автономне джерело світла без електромережі та в польових умовах.

Режими роботи
У функціоналі ліхтаря передбачено два режими роботи:
- основний прожектор потужністю 5 Вт, з дальністю світіння до 100 м
- 15 діодів на бічній панелі для розсіяного світла, освітлює більше простору навколо

Простий і надійний
Проста конструкція та якісні матеріали виготовлення для максимально тривалої експлуатації. Працює ліхтар від олив'яно-кислотного акумулятора, ємністю 2*800 мА·год. Одного заряду вистачає до 12 годин автономної роботи.

Зручний у використанні
Завдяки двом режимам роботи ліхтар можна використовувати під різні завдання: освітити простір за допомогою розсіяного світла бічної панелі або ж використовувати основний прожектор для освітлення ліхтарем на максимальну дальню відстань щільним і широким пучком світла. Наявність великої ручки дає змогу зручно носити його із собою. Передбачений також тканинний ремінець для перенесення на плечі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Акумулятор | свинцево-кислотний |
| Вага | 0.550 кг |
| Час автономної роботи | 12 хв |
| Час заряду акумулятора | 15 год |
| дальність світлового потоку | 100 м |
| Кількість діодів | 1 5W LED+15 SMD |
| Кількість режимів | 2 |
| Обсяг | 0.003381 м. куб |
| Площа освітлення | 30 кв.м |
| Тип | Ручний |
- Ціна: 290 ₴







