
Молоток відбійний SDS Hex 1050 Вт, 1400 удар/хв, 42 Дж, металевий кейс INTERTOOL DT-0198
5 400 ₴
- В наявності
- Код: DT-0198
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ DT-0198
| Напруга живлення | 220 В |
|---|---|
| Частота удару | 1400 уд./хв |
| Потужність | 1050 Вт |
| Тип патрона | SDS hex |
| Енергія удару | 42 Дж |
| Вага | 22,000 кг |
| Об'єм | 0,036210 куб.м |
ОПИС
Відбійний молоток INTERTOOL DT-0198 стане незамінним інструментом під час виконання демонтажних робіт.
Маючи в обладнанні двигун, потужністю 1050 Вт, цей відбійний молоток дасть вам змогу виконувати роботи з довбання бетону, шару перекриттів, проробляння прорізів у стіні, знімання дорожніх покриттів тощо.
Компресійно-вакуумний ударний механізм забезпечить надійність відбійника INTERTOOL DT-0198 і силу удару в 42 Дж, частотою 1400 уд./хв, чого вистачить для виконання більшості робіт, а компактні розміри дадуть можливість працювати навіть в обмеженому просторово.
- До стандартного комплекту постачання входять:
- Відбійний молоток INTERTOOL DT-0198
- Набір аксесуарів
- Постачається в металевому кейсі для зручності зберігання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 22 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність | 1050 Hp/Вт |
| Напруга живлення | 220 В |
| Обсяг | 0.03621 м. куб |
| Тип патрона | SDS hex |
| Частота удару | 1400 уд/хв |
| Енергія удару | 42 Дж |
- Ціна: 5 400 ₴









