
Комплект кругів наждачних самоклейних асорті 125 мм, К40, К100, К180, пак.10 од. INTERTOOL BT-0502
28 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: BT-0502
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ BT-0502
| Тип | , круглий самоклейний |
|---|---|
| Діаметр круга | 125 мм |
| Зернистість | К40, К100, К180 |
| Кількість в пачці | 10 ед. |
| Вага | 0,088 кг |
| Об'єм | 0,000500 куб.м |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.088 кг |
| Діаметр круга | 125 мм |
| Зернистість | К40, К100, К180 |
| Кількість в упаковці | 10 од |
| Обсяг | 0.0005 м. куб |
| Тип | круг наждачний самоклеючий |
- Ціна: 28 ₴

