
Шліфувальна шкірка на тканинній основі К80, 20 см x 50 м INTERTOOL BT-0718
1 250 ₴
- В наявності
- Код: BT-0718
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ BT-0718
| Ширина шкірки | 200 мм |
|---|---|
| Довжина шкірки | 50 м |
| Зернистість | К80 |
| Вага | 7,750 кг |
| Об'єм | 0,014196 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.750 кг |
| Довжина шкурки | 50 м |
| Зернистість | К80 |
| Обсяг | 0.014196 м. куб |
| Ширина шкурки | 200 мм |
- Ціна: 1 250 ₴

