
Виделка садова 238 мм x 70 мм із пластмасовою ручкою INTERTOOL FT-0027
15 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: FT-0027
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ FT-0027
| Тип | вилка садова |
|---|---|
| Розміри | 238x70 мм |
| Матеріал руків'я | пластик |
| Вага | 0,083 кг |
| Об'єм | 0,000259 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.083 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал рукоятки | Пластик |
| Обсяг | 0.000259 м. куб |
| Тип | вилка садова |
- Ціна: 15 ₴

