
Ножиці для обрізання гілок 712 мм INTERTOOL FT-1107
373 ₴
- В наявності
- Код: FT-1107
- +380 (93) 554-34-55
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ FT-1107
| Довжина леза | 85 мм |
|---|---|
| Тип | плоский сучкоріз |
| Довжина: | 730 мм |
| Вага | 0,936 кг |
| Об'єм | 0,006264 куб.м |
ОПИС



Ефективна робота
Класичний плоский сучкоріз застосовується для обрізання зайвих гілок біля дерев і чагарників. Його робоча частина складається з верхнього потужного леза та нижнього упору вигнутої форми. Завдяки такій конструкції він відсікає зелені гілки з мінімальними пошкодженнями, що дуже сприятливо позначається на їх загоєнні.

Комфорт і надійність
Ручки завдовжки 580 мм дають змогу дотягуватися до гілок усередині крони, а гумові накладки на ергономічних ручках не дають інструменту вислизати з рук. Даним сучкорізом комфортно працювати навіть за тривалого обрізання, оскільки демпфер на стику гасить вібрацію від удару.
Якісне збирання доповнює позитивні емоції від роботи цим інструментом, нічого не скрипить і не хитається.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.936 кг |
| Довжина леза | 85 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 730 мм |
| Обсяг | 0.006264 м. куб |
| Тип | площинний гілкоріз |
- Ціна: 373 ₴





