Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ FT-3001
| Кількість прутів | 16 ед. |
|---|---|
| Рекомендована довжина ручки | 1300 мм |
| Регулювання ширини | 410-460 мм |
| Вага | 0,250 кг |
| Об'єм | 0,000680 куб.м |
ОПИС
Граблі віялові 410*460 мм 16 прутів ТМ INTERTOOL FT-3001 застосовуються в садово-городних роботах. Зубці мають вигнуту на кінцях форму, виготовлені з пружинної сталі, яка має гнучкість і водночас міцність. В інструменті передбачена функція регулювання ширини робочої поверхні від 410 до 460 мм, що забезпечує додаткову зручність в експлуатації. Рекомендована довжина ручки, що застосовується — 130 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.25 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість прутів | 16 |
| Обсяг | 0.00068 м. куб |
| Рекомендована довжина рукоятки | 1300 мм |
- Ціна: 40 ₴


