
Граблі віялові 15 прутів, металева телескопічна ручка, регулювання ширини робочої поверхні INTE
145 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- Немає в наявності
- Код: FT-3007
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ FT-3007
| Матеріал руків'я | метал |
|---|---|
| Кількість прутів | 15 |
| Регулювання ширини | 300-500 мм |
| Вага | 0,875 кг |
| Об'єм | 0,002292 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.875 кг |
| Матеріал рукоятки | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість прутів | 15 |
| Обсяг | 0.002292 м. куб |
- Ціна: 145 ₴

