
Насадка для поливання з плавним регулюванням потоку води INTERTOOL GE-0028
159 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: GE-0028
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ GE-0028
| Розмір | 1/2" |
|---|---|
| Комплектація | насадка для поливу, адаптер для конектора 1/2" з внутрішньою різзю 1/2", 3/4", конектор 1/2" для шланга 3/4", конектор з аквастопом 1/2" для шланга 3/4" |
| Особливості | плавне регулювання потоку води |
| Вага | 0,160 кг |
| Об'єм | 0,001398 куб.м |
ОПИС
Насадка для поливання INTERTOOL GE-0028 з плавним регулюванням потоку води для конектора 1/2", має витончений сучасний дизайн. У комплекті з адаптером універсальний для конектора 1/2" з внутрішньою різзю 1/2" і 3/4", з конектором 1/2" для шланга 3/4" і конектором з аквастопом 1/2" для шланга 3/4" легко та швидко під'єднується до системи поливання без використання інструментів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.177 кг |
| Інше | плавне регулювання потоку води |
| Комплектація | насадка для поливу, адаптер для коннектора 1/2" з внутрішньою різьбою 1/2", 3/4", коннектор 1/2" для шланга 3/4", коннектор з аквастопом 1/2" для шланга 3/4" |
| Обсяг | 0.0014 м. куб |
- Ціна: 159 ₴










