
Адаптер універсальний для конектора 1/2" з внутрішньою різзю 1/2" & 3/4" INTERTOOL GE-1010
16 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: GE-1010
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ GE-1010
| Розміри | 1/2" |
|---|---|
| Різь внутрішня | 1/2"; 3/4" |
| Вага | 0,022 кг |
| Об'єм | 0,000378 куб.м |
ОПИС
Адаптер універсальний для конектора 1/2" з внутрішньою різзю 1/2" і 3/4" INTERTOOL GE-1010 призначений для нарощування шлангів. Дає змогу приєднати шланг із конектором до водопровідного крана з різзю 1/2" і 3/4". Легко нагвинчується на кран, не вимагає використання інструментів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.022 кг |
| Обсяг | 0.000378 м. куб |
| Різьба внутрішня | 1/2"; 3/4" |
- Ціна: 16 ₴

