
Адаптер універсальний для конектора 1/2" з внутрішньою різзю 3/4" & 1" INTERTOOL GE-1011
18 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
- В наявності
- Код: GE-1011
+380 (98) 540-41-26
- +380 (93) 554-34-55
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ І ДОКУМЕНТАЦІЯ GE-1011
| Розміри | 1/2" |
|---|---|
| Різь внутрішня | 3/4"; 1" |
| Вага | 0,026 кг |
| Об'єм | 0,000410 куб.м |
ОПИС
Адаптер універсальний для конектора 1/2" з внутрішньою різзю 3/4" і 1" INTERTOOL GE-1011 призначений для нарощування шлангів. Дає змогу приєднати шланг із конектором до водопровідного крана з різзю 3/4" і 1". Легко нагвинчується на кран, не вимагає використання інструментів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.026 кг |
| Обсяг | 0.00041 м. куб |
| Різьба внутрішня | 3/4"; 1" |
- Ціна: 18 ₴

